Shqyrtime të përdoruesve Si-Shell

Shqyrtime të përdoruesve Si-Shell

Nuk ka asnjë koment për Si-Shell, nëse keni ndonjë përvojë me shërbimet e tyre, ju lutemi bëhuni të parët që shkruani një përmbledhje!


Shkruaj Rishikimin

Shkruaj një përmbledhje në Si-Shell

titull
(Minimum 2 fjalë)
0 nga 120 karaktere
*

përmbledhje
*

Rezultatet e tua
(klikoni në yje)
*

 • seriozitet

 • Çmimeve

 • Përdorues miqësor

 • mbështetje

 • Features

Rezultati juaj i përgjithshëm
0
/10

Cilin shërbim keni përdorur me Si-Shell?
*

– Zgjidhni llojin e shërbimit – Shpërndarë Gostovanje XS Gostovanje S Gostovanje M Gostovanje LVPS XS S M L XLResellers Mini Start Standard ProSSL Comodo EssentialSSL RapidSSL QuickSSL Premium Geotrust ID e vërtetë e Biznesit Geotrust Vërtetë ID e Biznesit me EV Comodo Pozitive SSL MDI nuk e di

Emri i plotë *

Lidhje me një nga profilet e tua sociale
(Fakultative)

OR


Shkyç

Faqja që unë pres me Si-Shell
(Fakultative)

Hosting i mëparshëm
(Fakultative)

Ngarko fotografitë e ekraneve

Klikoni këtu për të ngarkuar një skedar

Hiq pamjen

+ Shtoni një pamje

Unë pajtohem që HostAdvice të mbledhë informacione për mua.
Informationfarë informacioni mbledhim?

Paraqisni Shqyrtimin
Everydo rishikim po kontrollohet nga ekipi ynë.
Nëse gjendet si duhet & real do të postohet brenda 48 orëve.

Vendosni adresën tuaj të emailit për të paraqitur vlerësimin tuaj

Merrni këshilla ekskluzive për optimizimin e faqes në internet & kuponat e pritjes

Paraqisni Shqyrtimin

Për ta bërë më të mirë përvojën e përdoruesve të HostAdvice, ne mbledhim informacionin e ardhshëm në lidhje me recensuesin:

Emri i plotë – ne e tregojmë atë në rishikim në vende të ndryshme në faqen tonë të internetit dhe brenda widget-ve tona në faqet e internetit të palëve të treta nëse i përdorin ato.

Adresa e postës elektronike – ne kurrë nuk e tregojmë emailin e autorit tek përdoruesit e tjerë dhe e përdorim atë vetëm për qëllimet e mëposhtme:

 • njoftime në lidhje me çdo azhurnim në lidhje me këtë përmbledhje
 • jepni kontrollin e plotë mbi përmbajtjen e rishikimit tek përdoruesi (vlerësimet e postuara me email mund të ndryshohen lehtësisht në çdo kohë nga autori)
 • nëse përdoruesi ka profilin e Gravatar, emaili mund të përdoret për të treguar avatarin e tij

Ky informacion është opsional dhe mund ta kaloni nëse nuk doni ta ndani këtë.

Lidhje në faqen sociale – ne përdorim lidhjen në profilin social për të marrë avatar nga përdoruesi dhe e bën emrin e autorit një lidhje në mënyrë që përdoruesit të jenë të sigurt që ky përmbledhje është postuar nga personi i vërtetë. Do të tregohet në rishikim në vende të ndryshme në faqen tonë të internetit dhe brenda widget-ve tona në faqet e internetit të palëve të treta nëse e përdorin atë. Ky informacion është opsional dhe mund ta kaloni nëse nuk doni ta ndani këtë.

adresa IP – ne i përdorim këto informacione për të treguar flamurin e vendit të vlerësuesit në shqyrtim gjithashtu për të zbuluar vlerësimet e mashtrimit. Ne i mbledhim këto informacione automatikisht kur përmbledhja është postuar nga autori. Ne nuk ua shfaqim adresën IP përdoruesve të tjerë.

i rëndësishëm! Të gjithë rishikuesit mund të kërkojnë fshirjen e çdo informacioni personal dhe ai do të fshihet brenda 48 orëve pas kërkesës.

Pricesmimet tipike Si-Shell

shërbim
Gama e mimeve Mujore
Ndarja e përbashkët
1,34 – – 6,81
"
href ="# Përbashkët-hosting">
4 plane
VPS
44 18.44 – 104.54 £
"
href ="#vps">
5 plane
Rishites
61 5.61 – 15.06
"
href ="#resellers">
4 plane
SSL
14.71 – – 170.77
"
href ="#ssl">
6 plane

Shërbimet & Mimet merren nga www.si-shell.net

Pricesmimet Si-Shell, planet & Karakteristikat – 2020

Planet e përbashkëta të strehimit

Emri i planit
Hapësirë
Bandwidth
panel
Numri i faqeve
çmim
rezultat

Gostovanje XS

4 GBi pakufizuarcPanel1


£ 1.34

0.0

detalet

Gostovanje S

8 GBi pakufizuarcPanel4


£ 2.68

0.0

detalet

Gostovanje M

16 GBi pakufizuarcPanel8


£ 4.30

0.0

detalet

Gostovanje L

32 GBi pakufizuarcPaneli pakufizuar


£ 6.81

0.0

detalet


Shihni alternativat më të mira të mbajtjes së përbashkët

Planet e hostimit të VPS

Emri i planit
Hapësirë
CPU
RAM
OS
çmim
rezultat

XS

25 GB1 x 2.00GHz2 GB


£ 18.44

0.0

detalet

S

50 GB2 x 2.00GHz3 GB


£ 30,74

0.0

detalet

M

100 GB3 x 2.00GHz6 GB


£ 55.34

0.0

detalet

L

200 GB4 x 2.00GHz8 GB


£ 79,94

0.0

detalet

XL

300 GB5 x 2.00GHz12 GB


£ 104,54

0.0

detalet


Shihni alternativat më të mira të VPS Hosting

Planet e Rishites

Emri i planit
Hapësirë
Bandwidth
panel
çmim
rezultat

Mini

10 GBi pakufizuarcPanel


£ 5.61

0.0

detalet

fillim

20 GBi pakufizuarcPanel


£ 8.74

0.0

detalet

standard

30 GBi pakufizuarcPanel


£ 11.24

0.0

detalet

pro

60 GBi pakufizuarcPanel


£ 15.06

0.0

detalet


Shihni alternativat më të mira të Rishites

Planet SSL

Emri i planit
Features
garanci
çmim
rezultat

Comodo EssentialSSL


£ 0.00


£ 14,71

0.0

detalet

RapidSSL


£ 0.00


£ 21.24

0.0

detalet

Premium QuickSSL


£ 0.00


£ 72,72

0.0

detalet

ID e Biznesit të Vërtetë Geotrust


£ 0.00


£ 96,41

0.0

detalet

ID e Biznesit të Vërtetë Geotrust me EV


£ 0.00


£ 170,77

0.0

detalet

Comodo Pozitive SSL MD


£ 0.00


£ 56,38

0.0

detalet


Shihni alternativat më të mira SSL

Dorëzoni një Kupon Si-Shell

Vendndodhjet e serverëve

Sllovenia

Vizitoni Si-Shell

Si-Shell nuk i përshtatet nevojave tuaja?

Kontrolloni Kompanitë Pritëse të ngjashme:

208 shqyrtime

nga

£ 2.79

/ muaj

150 shqyrtime

nga

£ 4.02

/ muaj

171 shqyrtime

nga

£ 0.72

/ muaj

Keni nevojë për ndihmë për të gjetur hostin e duhur për nevojat tuaja?

Përgjigjuni disa pyetjeve shumë të thjeshta dhe do t’i dini

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map